Aktuality

2018 - Společnost ARC vehicles s.r.o. se stala výhradním distributorem a servisní organizací unikátních modulárních zástaveb pro užitková a speciální vozidla a kontejnery, které vyrábí švédská společnost MODUL-SYSTEM HH AB.

2018 - Společnost ARC vehicles s.r.o. uvádí na tuzemský trh zcela nový model vozidla MB Vito s nízkou střechou od společnosti PROFILE. Díky této nové nízké střeše a inovované zástavbě získává MB VIto další rozměr ve svém širokém spektru uplatnění. Lze aplikovat pro sanitní vozidla, policejní vozidla, celní správu, servisní vozidla a mobilní dílny a další speciální vozidla.

2018 - Společnost ARC vehicles s.r.o. se stala výhradním distributorem a servisní organizací produktů RAM MOUNTS, IntelliSkin a GDS TECHNOLOGY, které vyrábí americká společnost National Products Inc. pro sanitní vozidla, speciální vozidla, armádní vozidla a techniku na území České a Slovenské republiky.

 

2018-Videoprezentace sanitních vozidel PROFILE Vehicles pro rok 2018

2018 - V minulých dnech jsme se zúčastnili veletrhu RETTMobil 2018 v něměcké Fuldě, kde byly představeny novinky pro rok 2018. Zcela nové modely PROGREZ a OPTIMUS a dále inovovamné modely GENIOS a ADVANZE.

2017 - V minulých dnech jsme se zúčastnili spolu s naší mateřskou společností výstavy na záchranářském veletrhu ve Fuldě, v SRN, kde byly z naší flotilyk vidění modely GENIOS a ADVANZ.

 

2017 - Realizace 8 kusů silničních ambulancí typ C, verze GENIOS, na podvozku MB Sprinter, s pohonem 4x4 a 4x2, manuální převodovkou pro ZZS Olomouckého kraje.

2017 - Realizace 1 kusu silniční ambulance typ B, verze ADVANZ, na podvozku MB Vito, s pohonem 4x2, automatickou převodovkou pro nestátního provozovatele intenzivních transportů pacientů na Slovensku.

2016 -  Realizace 1 kusu silniční ambulance typ C, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter s pohonem 4x2 s motorem 3,0 turbo, pro nestátního poskytovatele intenzivních transportů pacientů v přednemocniční neodkladné péči v České republice.

2016 -  Realizace 1 kusu silniční ambulance typ B, verze ADVANZ, na podvozku MB Vito, s pohonem 4x2, automatickou převodovkou pro nestátního provozovatele intenzivních transportů pacientů v přednemocniční neodkladné péči v Rakousku.

2015 -  Realizace dodávky 21 kusů silničních ambulancí typu C, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter, s pohonem 4X4 a motorem 2,2 biturbo, pro ZZS Plzeňského kraje.

2015 - Realizace 4 kusů silničních ambulancí typ C, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter s pohonem 4x4 a motorem 2,2 biturbo pro ZZS Královerhadeckého kraje.

2015 - Realizace dodávky 14 silničních ambulancí typ C, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter, s pohonem 4x4 a motorem 2.2 biturbo, pro ZZS Kalrovarského kraje.

2015 - Realizace silniční ambulance pro transport novorozenců, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter, 316cdi s motorem o výkonu 120kW a pohonem 4x2, pro ZZS Karlovarského kraje. Pozn. zdroj/foto; Karlovarský deník.