Aktuality

2019 - Modul-Express - Instalace pro vozidla UPS ČR.  Naše společnost provedla  instalaci a předání systému Modul-Expres pro užitková vozidla společnosti UPS ČR. Zákazník byl s kvalitou systému a rychlostí instalace velmi spokojen a zcela se přesvědčil o všech výhodách výrobků firmy Modul-System, kdy potvrdil, že po svých dlouholetých zkušenostech z praxe  se jedná o nejlepší regálový systém pro užitková vozidla.

2019 - Výhody zástaveb Modul-System v rámci EU  implementace předpisů WLTP k 1. 9. 2019.           Existuje velký tlak na změny v automobilovém průmyslu a od 1. září 2019 bude EU implementovat předpisy WLTP pro lehké dodávky. Ve zkratce; naše značná výhoda systému Modul-System spočívá v tom, že základem pro zdanění je hmotnost výrobků, které jsou namontovány v dodávce, a proto je nižší cena výhodná při nákupu, protože daň bude pravděpodobně nižší. Souběžně s vývojem našeho sortimentu interiérů Modul-System, který je nejlehčím systémem zástaveb na trhu jsme vyvinuli také řadu podlah a stěn: Modul-Floor - zcela nový typ podlahové instalace v lehkých nákladních vozech.Namísto vyříznutí kompletní podlahové desky z překližky vyvinul Modul-System modulární podlahové řešení instalované podobně jako parkety. Střední části jsou 80x120 cm a strany podlahy na vzdáleném konci jsou přizpůsobeny příslušnému modelu dodávky. Namísto vrtání do karoserie je Modul-Floor přilepen na dodávku. Když uplyne doba pronájmu či využití dodávky, jednoduše odstraníte interiér a zanecháte podlahu Modul-Floor, která je připravena k dalšímu variabilnímu využití. Již nemusíte vrtat do dodávky, což vede k vyšší sekundární hodnotě, protože vozidlo není poškozeno. Modul-Floor je v průměru o 20% lehčí než podlaha z překližky. Pro několik značek dodávek je možné objednat dodávku bez dřevěných podlah - za předpokladu, že je požadována.

2019 - PROFILE VEHICLES - Certifikace VW. Společnost Profile Vehicles získala od výrobce vozidel VW certifikaci PremiumPartner - Volkswagen Commercial Vehicles.

2019 - MODUL-SYSTEM - Inovovaný ultralehký pracovní stůl již v prodeji. S potěšením oznamujeme uvedení zcela nového, lehkého a robustního pracovního stolu pro užitková vozidla. Nový lehký pracovní stůl je vyroben ze sendvičového materiálu a je přibližně o 60% lehčí než ekvivalentní produkt vyrobený ze dřeva. 1,5 m dlouhá pracovní deska nyní váží pouhých 7 kg, což znamená, že ve vozidle se ušetří 12 kg ve srovnání se starou verzí vážící 19 kg. Jádro je vyrobeno z extrudovaného polystyrenu (XPS) a povrch z polyesteru vyztuženého skelnými vlákny. Výrobek je extrémně robustní a odolný vůči olejům, chemikáliím a extrémním teplotám. Pracovní stůl navíc není citlivý na vlhkost, což může způsobit deformaci a změnu tvaru dřevěných pracovních stolů. Pracovní stůl má ochrannou ochranu z hliníku, která zajišťuje mimořádnou robustnost.

2019 - STEELER - nová rámová nádstavba pro vozidla pick-up. Společnost STEELER vyvinula novou rámovou nádstavbu pro speciální vozidla typu pick-up. Rámovou nádstavbu lze upravit dle požadavků zákazníka. Rámová nádstavba vyniká svou efektivitou, dostatečnou nosností a flexibilitou s širokým spektrem využití u speciálních vozidel.

2019 - MODUL-SYSTEM - Certifikace FORD. Společnost Modul-System získala od výrobce vozidel FORD certifikaci pro užitková vozidla.

2019 - Nová fotogalerie produktů MODUL-SYSTEM. Vzhledem k rostoucím požadavkům jsme pro Vás připravili zcela novou fotogalerii produktových řad MODUL-SYSTEM, kterou si můžete prohlédnout zde:

2019 - Novinka - Nový katalog držáků RAM MOUNTS - řada GDS pro rok 2019.  Představujeme nový produktový katalog inteligentních držáků RAM MOUNTS řady GDS, který je plný novinek a inovací. Nový katalog si můžete prohlédnout kliknutím na obrázek níže či stáhnout v sekci - KE STAŽENÍ.

2018 - Nová adresa provozovny společnosti ARC vehicles.  Vážení zákazníci. Vzhledem k růstu společnosti ARC vehicles s.r.o. a jejim prostorovým potřebám se od začátku října postupně stěhujeme do nových prostor na adrese Za Brankou 444, Hostouň, PSČ 273 53, kde jste srdečně vítáni.

2018 - Na XXV. Dostálových dnech urgentní medicíny byla provedena avizovaná evropská premiéra nového sanitního vozidla typu C na podvozku VW Crafter pod modelovým jménem PROFILE PROGREZ. Představené sanitní vozidlo se setkalo se značným zájmem ze strany účastníků a hostů kongresu a odborné veřejnosti. Představili jsme mnoho novinek a technologických inovací pro sanitní vozidla, včetně ucelené řady držáků RAM MOUNTS a funkční oblečení pro personál ZZS a dalších složek IZS s nanotechnologií NANOSILVER.

2018 - Vzhledem k narůstajícímu zájmu o nástavby a úpravy vozidel typu pick-up se stala naše společnost distributorem a servisní organizací produktů společnosti STEELER. Díky této nové spolupráci může naše společnost svým zákazníkům nabídnout různé druhy nástaveb (hardtopů) na vozidla typu pick-up dle specifikace zákazníka, ochranné rámování vozidla v mnoha provedeních a designech a plechové či hliníkové ochrany podvozku bez omezení tovární značky vozidla, Všechny dodávané produkty a nástavby jsou řádně homologovány.

2018 - Zveme Vás na naši expozici v rámci konání veletrhu Future Forces 2018, která se koná ve dnech 17. - 19. 10. na PVA Praha Letňany. Představíme produkty společností Modul.-System, RAM Mounts, Nanotechnologi, Nanosilver a dalších z naší distribuce. Naši expozici naleznete hale č. 6.

2018 - V rámci konání kongresu XV. Dostálových dnů urgentní medicíny, které se konají v Ostravě ve dnech 23. - 25. 10. 2018 bude provedena evropská premiéra nového modelu sanitního vozidla typu C, které vyrábí společnost PROFILE Vehicles.

2018 - Společnost Modul-System získala certifikát Mercedes-Benz Van Partner pro roky 2018/2019.

2018 - Společnost Modul-System představila na veletrhu v IAA v Hannoveru novinky pro produktové řady Modul-System, Modul-Express a Modul-Connect. Všechny novinky jsou  již dostupné i pro naše zákazníky.

Novinky 2018 Modul-System.pdf Novinky 2018 Modul-System.pdf
Size : 4632.803 Kb
Type : pdf
Novinky 2018 Modul-Connect-WIFI.pdf Novinky 2018 Modul-Connect-WIFI.pdf
Size : 718.347 Kb
Type : pdf

2018 - Společnost ARC vehicles s.r.o. se stala výhradním distributorem a servisní organizací unikátních modulárních zástaveb pro užitková a speciální vozidla a kontejnery, které vyrábí švédská společnost MODUL-SYSTEM HH AB.

2018 - Společnost ARC vehicles s.r.o. uvádí na tuzemský trh zcela nový model vozidla MB Vito s nízkou střechou od společnosti PROFILE. Díky této nové nízké střeše a inovované zástavbě získává MB VIto další rozměr ve svém širokém spektru uplatnění. Lze aplikovat pro sanitní vozidla, policejní vozidla, celní správu, servisní vozidla a mobilní dílny a další speciální vozidla.

2018 - Společnost ARC vehicles s.r.o. se stala výhradním distributorem a servisní organizací produktů RAM MOUNTS, IntelliSkin a GDS TECHNOLOGY, které vyrábí americká společnost National Products Inc. pro sanitní vozidla, speciální vozidla, armádní vozidla a techniku na území České a Slovenské republiky.

 

2018-Videoprezentace sanitních vozidel PROFILE Vehicles pro rok 2018

2018 - V minulých dnech jsme se zúčastnili veletrhu RETTMobil 2018 v něměcké Fuldě, kde byly představeny novinky pro rok 2018. Zcela nové modely PROGREZ a OPTIMUS a dále inovovamné modely GENIOS a ADVANZE.

2017 - V minulých dnech jsme se zúčastnili spolu s naší mateřskou společností výstavy na záchranářském veletrhu ve Fuldě, v SRN, kde byly z naší flotilyk vidění modely GENIOS a ADVANZ.

 

2017 - Realizace 8 kusů silničních ambulancí typ C, verze GENIOS, na podvozku MB Sprinter, s pohonem 4x4 a 4x2, manuální převodovkou pro ZZS Olomouckého kraje.

2017 - Realizace 1 kusu silniční ambulance typ B, verze ADVANZ, na podvozku MB Vito, s pohonem 4x2, automatickou převodovkou pro nestátního provozovatele intenzivních transportů pacientů na Slovensku.

2016 -  Realizace 1 kusu silniční ambulance typ C, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter s pohonem 4x2 s motorem 3,0 turbo, pro nestátního poskytovatele intenzivních transportů pacientů v přednemocniční neodkladné péči v České republice.

2016 -  Realizace 1 kusu silniční ambulance typ B, verze ADVANZ, na podvozku MB Vito, s pohonem 4x2, automatickou převodovkou pro nestátního provozovatele intenzivních transportů pacientů v přednemocniční neodkladné péči v Rakousku.

2015 -  Realizace dodávky 21 kusů silničních ambulancí typu C, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter, s pohonem 4X4 a motorem 2,2 biturbo, pro ZZS Plzeňského kraje.

2015 - Realizace 4 kusů silničních ambulancí typ C, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter s pohonem 4x4 a motorem 2,2 biturbo pro ZZS Královerhadeckého kraje.

2015 - Realizace dodávky 14 silničních ambulancí typ C, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter, s pohonem 4x4 a motorem 2.2 biturbo, pro ZZS Kalrovarského kraje.

2015 - Realizace silniční ambulance pro transport novorozenců, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter, 316cdi s motorem o výkonu 120kW a pohonem 4x2, pro ZZS Karlovarského kraje. Pozn. zdroj/foto; Karlovarský deník.