Aktuality

2019 - MODUL-SYSTEM - Certifikace FORD. Společnost Modul-System získala od výrobce vozidel FORD certifikaci pro užitková vozidla.

2019 - Nová fotogalerie produktů MODUL-SYSTEM. Vzhledem k rostoucím požadavkům jsme pro Vás připravili zcela novou fotogalerii produktových řad MODUL-SYSTEM, kterou si můžete prohlédnout zde:

2019 - Novinka - Nový katalog držáků RAM MOUNTS - řada GDS pro rok 2019.  Představujeme nový produktový katalog inteligentních držáků RAM MOUNTS řady GDS, který je plný novinek a inovací. Nový katalog si můžete prohlédnout kliknutím na obrázek níže či stáhnout v sekci - KE STAŽENÍ.

2018 - Nová adresa provozovny společnosti ARC vehicles.  Vážení zákazníci. Vzhledem k růstu společnosti ARC vehicles s.r.o. a jejim prostorovým potřebám se od začátku října postupně stěhujeme do nových prostor na adrese Za Brankou 444, Hostouň, PSČ 273 53, kde jste srdečně vítáni.

2018 - Na XXV. Dostálových dnech urgentní medicíny byla provedena avizovaná evropská premiéra nového sanitního vozidla typu C na podvozku VW Crafter pod modelovým jménem PROFILE PROGREZ. Představené sanitní vozidlo se setkalo se značným zájmem ze strany účastníků a hostů kongresu a odborné veřejnosti. Představili jsme mnoho novinek a technologických inovací pro sanitní vozidla, včetně ucelené řady držáků RAM MOUNTS a funkční oblečení pro personál ZZS a dalších složek IZS s nanotechnologií NANOSILVER.

2018 - Vzhledem k narůstajícímu zájmu o nástavby a úpravy vozidel typu pick-up se stala naše společnost distributorem a servisní organizací produktů společnosti STEELER. Díky této nové spolupráci může naše společnost svým zákazníkům nabídnout různé druhy nástaveb (hardtopů) na vozidla typu pick-up dle specifikace zákazníka, ochranné rámování vozidla v mnoha provedeních a designech a plechové či hliníkové ochrany podvozku bez omezení tovární značky vozidla, Všechny dodávané produkty a nástavby jsou řádně homologovány.

2018 - Zveme Vás na naši expozici v rámci konání veletrhu Future Forces 2018, která se koná ve dnech 17. - 19. 10. na PVA Praha Letňany. Představíme produkty společností Modul.-System, RAM Mounts, Nanotechnologi, Nanosilver a dalších z naší distribuce. Naši expozici naleznete hale č. 6.

2018 - V rámci konání kongresu XV. Dostálových dnů urgentní medicíny, které se konají v Ostravě ve dnech 23. - 25. 10. 2018 bude provedena evropská premiéra nového modelu sanitního vozidla typu C, které vyrábí společnost PROFILE Vehicles.

2018 - Společnost Modul-System získala certifikát Mercedes-Benz Van Partner pro roky 2018/2019.

2018 - Společnost Modul-System představila na veletrhu v IAA v Hannoveru novinky pro produktové řady Modul-System, Modul-Express a Modul-Connect. Všechny novinky jsou  již dostupné i pro naše zákazníky.

Novinky 2018 Modul-System.pdf Novinky 2018 Modul-System.pdf
Size : 4632.803 Kb
Type : pdf
Novinky 2018 Modul-Connect-WIFI.pdf Novinky 2018 Modul-Connect-WIFI.pdf
Size : 718.347 Kb
Type : pdf

2018 - Společnost ARC vehicles s.r.o. se stala výhradním distributorem a servisní organizací unikátních modulárních zástaveb pro užitková a speciální vozidla a kontejnery, které vyrábí švédská společnost MODUL-SYSTEM HH AB.

2018 - Společnost ARC vehicles s.r.o. uvádí na tuzemský trh zcela nový model vozidla MB Vito s nízkou střechou od společnosti PROFILE. Díky této nové nízké střeše a inovované zástavbě získává MB VIto další rozměr ve svém širokém spektru uplatnění. Lze aplikovat pro sanitní vozidla, policejní vozidla, celní správu, servisní vozidla a mobilní dílny a další speciální vozidla.

2018 - Společnost ARC vehicles s.r.o. se stala výhradním distributorem a servisní organizací produktů RAM MOUNTS, IntelliSkin a GDS TECHNOLOGY, které vyrábí americká společnost National Products Inc. pro sanitní vozidla, speciální vozidla, armádní vozidla a techniku na území České a Slovenské republiky.

 

2018-Videoprezentace sanitních vozidel PROFILE Vehicles pro rok 2018

2018 - V minulých dnech jsme se zúčastnili veletrhu RETTMobil 2018 v něměcké Fuldě, kde byly představeny novinky pro rok 2018. Zcela nové modely PROGREZ a OPTIMUS a dále inovovamné modely GENIOS a ADVANZE.

2017 - V minulých dnech jsme se zúčastnili spolu s naší mateřskou společností výstavy na záchranářském veletrhu ve Fuldě, v SRN, kde byly z naší flotilyk vidění modely GENIOS a ADVANZ.

 

2017 - Realizace 8 kusů silničních ambulancí typ C, verze GENIOS, na podvozku MB Sprinter, s pohonem 4x4 a 4x2, manuální převodovkou pro ZZS Olomouckého kraje.

2017 - Realizace 1 kusu silniční ambulance typ B, verze ADVANZ, na podvozku MB Vito, s pohonem 4x2, automatickou převodovkou pro nestátního provozovatele intenzivních transportů pacientů na Slovensku.

2016 -  Realizace 1 kusu silniční ambulance typ C, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter s pohonem 4x2 s motorem 3,0 turbo, pro nestátního poskytovatele intenzivních transportů pacientů v přednemocniční neodkladné péči v České republice.

2016 -  Realizace 1 kusu silniční ambulance typ B, verze ADVANZ, na podvozku MB Vito, s pohonem 4x2, automatickou převodovkou pro nestátního provozovatele intenzivních transportů pacientů v přednemocniční neodkladné péči v Rakousku.

2015 -  Realizace dodávky 21 kusů silničních ambulancí typu C, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter, s pohonem 4X4 a motorem 2,2 biturbo, pro ZZS Plzeňského kraje.

2015 - Realizace 4 kusů silničních ambulancí typ C, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter s pohonem 4x4 a motorem 2,2 biturbo pro ZZS Královerhadeckého kraje.

2015 - Realizace dodávky 14 silničních ambulancí typ C, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter, s pohonem 4x4 a motorem 2.2 biturbo, pro ZZS Kalrovarského kraje.

2015 - Realizace silniční ambulance pro transport novorozenců, verze GENIOS na podvozku MB - Sprinter, 316cdi s motorem o výkonu 120kW a pohonem 4x2, pro ZZS Karlovarského kraje. Pozn. zdroj/foto; Karlovarský deník.